KONST / Litografier / Färglitografi 5588480
nr 558 8480
Färglitografi
sign. -78, P T interiör, 41x44
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 december 2008
kl 19:55:33
11/12 16:33:46
100 kr
15/12 10:33:08
Signe Persson-Melin (f. 1925)